top of page

DOPRAVA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

DOPRAVA

Cena je dle zvoleného způsobu doručení:

Doručení na výdejní místo CZ: 125 Kč
Doručení domů CZ: 145 Kč

Doručení na výdejní místo SK: 145 Kč

Doručení domů SK: 175 Kč 

 

Cena zahrnuje dopravu a balné.

V případě výběru dobírky je k ceně poštovného připočítán poplatek za dobírku ve výši 39 Kč.

Našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy přes ZÁSILKOVNU.

 

V našem e-shopu si při dokončení objednávky v "nákupním košíku" zvolíte způsob dopravy ZÁSILKOVNA, následně si v seznamu poboček zvolíte jednu z poboček ZÁSILKOVNY, kam si budete přát Vaši objednávku doručit. Doporučujeme zvolit takovou adresu, která je pro Vás nejpohodlnější k vyzvednutí. My zboží zabalíme a odešleme. Jakmile je Váše zásilka doručena na Vámi zvolenou pobočku, obdržíte přímo od Zásilkovny SMS o tom, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí. Z tohoto důvodu Vás žádáme v objednávce o uvedení telefonního čísla. Zásilku si na výdejním místě můžete vyzvednout ve lhůtě 7 dnů. Pokud objednáváte na dobírku, zaplatíte zboží na pobočce při přebírání zásilky.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Jakmile Vám budou vaše produkty zakoupené na tomto webu doručeny, máte 14 dní na to, abyste se rozhodli, zda si je ponecháte. Po odeslání žádosti o vrácení máte na odeslání produktů dalších 14 dní. První období začíná dnem přijetí vašich produktů a druhé období začíná dnem potvrzení vaší žádosti o vrácení. Možnost vrácení zboží pouze vlastní přepravní společností.

Produkty, které chcete vrátit, musí být bez poškození způsobeného spotřebitelem a neopotřebované; snížená hodnota způsobená nezbytnou kontrolou není vadou.

Produkty musí být pečlivě zabalené, tak aby nedošlo k poškození při zpětnému odeslání.

 

Abychom zajistili, že obdržíte plnou náhradu, vraťte také veškeré příslušenství.

bottom of page